Promocje PANEL-POL Kraków:

Krakowski salon Panel-Pol oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Wysoka jakość, precyzja wykonania oraz zastosowana estetyka niejednokrotnie wpływają na wzrost ceny, przez co najlepszej jakości produkty nie są  dostępne dla wszystkich klientów. Aby cena nie była głównym czynnikiem wpływającym na wybór drzwi i podłóg, oferujemy szereg atrakcyjnych ofert specjalnych, dzięki którym produkty najwyższej jakości kosztują o wiele mniej.

Oferowane przez Panel-Pol promocje i oferty specjalne umożliwią Państwu zakup wymarzonej podłogi w atrakcyjnej cenie. Zakupy w naszym salonie to podwójna oszczędność, ponieważ zyskują Państwo nie tylko zaoszczędzone środki lecz, także komfort i wygodę na najbliższych kilka lub kilkanaście lat. Wymiana drzwi i podłóg jest bardzo często konieczna. Aby z nią nie zwlekać, warto podjąć decyzję od razu i wykorzystać promocje Panel-Pol.

Montaż Gratis w Panel-pol:

Montaż paneli podłogowych wydaje się łatwą czynnością, którą każdy może wykonać samodzielnie. Jeśli jednak decydują się Państwo na zakup produktów najwyższej jakości, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. W Panel –Pol gwarantujemy, że każe panele zakupione w naszym salonie, zostaną zamontowane zupełnie ZA DARMO. Dostarczymy produkty pod wskazany adres oraz zamontujemy je, w wybranym przez Państwa terminie. Jedyne, co muszą Państwo zrobić to wybrać, panele, które najlepiej sprawdzą się w urządzanym przez Państwa pomieszczeniu.

Firma Panel-Pol posiada na swoim koncie dziesiątki zrealizowanych projektów. Mieszkania, domy, firmy, instytucje i biura to przykłady pomieszczeń, w których przeprowadzaliśmy montaż podłóg. Zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi chętnie powierzają nam realizację tej usługi, ponieważ dzięki temu mają pewność, że wszystko przeprowadzane jest przez doświadczonych fachowców, z najwyższą precyzją i starannością. Promocja „montaż gratis” dostępna jest dla wszystkich klientów, niezależnie od powierzchni podłogi.

Panel-Pol oferuje nie tylko podłogi drewniane, lecz także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Kraków to główny obszar naszej działalności, dlatego klienci z miasta i okolic mają zapewniony darmowy montaż kupionych w naszej firmie drzwi. Zapewniamy, że nasi pracownicy szybko i terminowo przeprowadzą montaż, bez wprowadzania zamieszania, zbędnego bałaganu czy zniszczeń.

Promocje w Panel-Pol bardzo często się zmieniają, dlatego zachęcamy do regularnego zapoznawania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z doradcami. Jeśli mają Państwo pytania, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.