KLAMKI ROOTHKIN

Firma roothkin to firma z 10 letnim doświadczeniem posiadająca w swojek ofercie szereg wysokiej jakości okuć drzwiowych producentów:

  • ROOTHKIN
  • CONVEX – to Grecki produkcent designerskich klamek wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Łączy w sobie długie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych oraz dużą wiedze techniczną projektantów. Dzięki wysiłkowi znanych architektów i projektantów, kolekcja Convex odznacza się wyraźną elegancją, wyrafinowaniem, perfekcją wykończenia i unikalnością
  • AXA –  Okucia AXA Stennman przeznaczone są specjalnie do stosowania w drzwiach zewnętrznych. 18-letnie doświadczenie w branży stawia firmę AXA Stenman Polska w pozycji lidera na polskim rynku okuć do drzwi zewnętrznych i szyldów antywłamaniowych

 

  • WILKA – To co WILKA uosabia sobą dzisiaj, jest efektem 150 letniej historii firmy. Jeszcze dzisiaj wszyscy z kierownictwa firmy pochodzą z linii sześciorga dzieci Wilhelma Karrenbergs i jego żony Wilhlmine. WILKA jest dumna, że do dnia dzisiejszego pozostała rodzinną firmą w pełni i samodzielnie decydującą o swoich losach.
  • ASSA ABLOY – Światowy lider w zakresie rozwiazań kontroli dostępu. Grupa ASSA ABLOY powstała w 1994 roku w wyniku połączenia spółek ASSA w Szwecji i ABLOY w Finlandii. Od tamtej pory spółka ASSA ABLOY przeobraziła się ze spółki regionalnej w międzynarodową grupę kapitałową zatrudniającą ok. 51 000 osób i prowadzącą działalność w ponad 70 krajach.

ROOTHKIN KRAKÓW

Posiadamy w swojej ofercie pełna ofertę klamek tego cenionego dostawcy. Zaproaszamy po klamki roothkin do naszego salonu PANEL-POL w Krakowie .