DRZWI DO MIESZKANIA

Mieszkanie w bloku lub innym budynku wielorodzinnym wymaga zwrócenia uwagi w szczególności na antywłamaniowość, odpowiednią termoizolację oraz poziom izolacji akustycznej drzwi zewnętrznych, prowadzących do jego wnętrza. Drzwi wejściowe do mieszkania powinny być zatem solidne, oparte o konstrukcję, która charakteryzuje się wysoką trwałością oraz wyposażone w dodatkowe elementy wzmacniające. Dzięki zastosowaniu wzmacnianych ramiaków w skrzydle drzwi, zamków i bolców antywyważeniowych, drzwi wewnętrzne wejściowe skutecznie chronią mieszkanie przed próbą włamania. Z kolei z uwagi na hałasy dobiegające z klatki schodowej i korytarza, drzwi wewnątrzklatkowe powinny spełniać określone normy, które w o wiele większym stopniu niż drzwi pokojowe, blokują przed przedostawaniem się dźwięków dochodzących z klatki schodowej.

Dzięki zastosowaniu konstrukcji wykorzystującej warstwę blachy aluminiowej drzwi zewnętrzne do mieszkania posiadają wyjątkową odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych (różnicy temperatur i wilgotności powietrza) i specyficznych warunków eksploatacji charakterystycznych dla klatki schodowej.

DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA KRAKÓW

W naszej ofercie posiadamy duzy wybór drzwi wejściwoych do mieszkania z klatki schodowej, takich producentów jak PORTA, DRE, INTER-DOOR, WIKĘD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wejściowych do mieszkania w Krakowie w PANEL-POL.