DRZWI UKRYTE

Drzwi ukryte, a dokładniej drzwi z ukrytą ościeżnicą to coraz popularniejsze rozwiązanie, które z roku na rok jest coraz chętniej wykorzystywane w projektach wnętrz. Nic dziwnego, prezentuje się naprawdę efektownie, a przy tym jest bardzo funkcjonalne. Ukryte drzwi otworzą przed Tobą bardzo ciekawe możliwości aranżacyjne. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Zapraszamy do lektury!

CO TO SA DRZWI UKRYTE

Drzwi ukryte to takie, których ościeżnica jest ukryta w ścianie, a skrzydło jest idealnie zlicowane z jej powierzchnią. W ten sposób ściana i skrzydło drzwiowe tworzą jednolitą płaszczyznę. Dodatkowo przy takim samym wykończeniu tych dwóch elementów wejście staje się praktycznie niezauważalne.

Montaż drzwi ukrytych, odbywa się na etapie budowy przed zakończeniem mokrych prac. Wstawiona w ścianę ościeżnica drzwi wewnętrznych ukrytych wymaga obrobienia tynkiem lub płytą gipsowo-kartonową. Następnym krokiem jest montaż skrzydła, który wykonuje się po ułożeniu podłogi. Na samym końcu wykańcza się drzwi zazwyczaj w takiej samej formie jak sąsiadujące sciany. Może to być malowanie skrzydeł, tapetowanie drzwi lub wykańczanie ich fornirem lub panelami ściennymi..

DRZWI UKRYTE KRAKÓW

Drzwi ukryte sprawdzają się świetnie w każdych wnętrzach. Jeśli zainteresowało Państwa to rozwiązanie zapraszamy do salonów PANEL-POL w Krakowie. Posiadamy w swojej ofercie drzwi ukryte wielu producentów: DRE, Porta, Eclisse, dlatego nasza oferta jest tak bogata, Posiadamy autoryzowane ekipy monterskie które takie drzwi dla Państwa chętnie profesjonalnie zamontują.