panele-montaz-gratis_06Decydując się na zakup nowego mieszkania czy domu warto mieć pewność że zakupione przez Państwo panele, podłogi drewniane czy drzwi zostaną zamontowane fachowo i starannie, zgodnie ze sztuka budowlaną.

Jako firma dostarczająca swoim klientom wysokiej jakości materiały wykończeniowe, oferujemy również profesjonalny MONTAŻ GRATIS.

 • Większość dostępnych u nas produktów montujemy gratis – bez żadnych ukrytych kosztów.
 • Współpracujemy z fachowymi i autoryzowanymi ekipami montażowymi, z wieloletnim doświadczeniem co jest gwarancją profesjonalizmu prowadzonych przez nas prac.
 • Posiadamy certyfikaty montażowe

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji i pomoże w realizacji wszystkich formalności. Wykonamy pomiar w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie. Doradzimy a zamówimy towar dowieziemy do na miejsce. Wyniesiemy i profesjonalnie zamontujemy.

To powoduje, że zakupy z nami to zawsze prawdziwa przyjemność i zadowolenie z zachwycającego efektu, bez nie potrzebnego przepłacania.

Regulamin montażu gratis

 1. Warunkiem skorzystania z montażu gratis jest zakup wszystkich niezbędnych elementów potrzebnych do prawidłowego wykonania montażu.
 2. Montaż gratis podłóg odbywa się na przygotowane podłoże, a drzwi w przygotowane otwory drzwiowe zgodnie z zaleceniami producenta.
 3. Montaż gratis wykonujemy przy podłogach o powierzchniach powyżej 25 m2 lub drzwiach wewnętrznych powyżej 2 sztuk (na ościeżnicach regulowanych).
 4. Montaż gratis jest wykonywany w Krakowie i okolicach. Montaż gratis w dalszej odległości od Krakowa wiąże się z dodatkowym kosztem dojazdu ekipy montażowej
 5. Montaż gratis nie obejmuje klejenia paneli winylowych oraz podłóg drewnianych do podłoża.
 6. Montaż gratis nie obejmuje demontażu starych podłóg lub drzwi oraz przygotowania podłoża lub otworów drzwiowych, są to oddzielne prace wyceniane indywidualnie
 7. Montaż gratis wykonywany jest tylko dla budownictwa mieszkaniowego i jest objęty preferencyjną stawką vat.
 8. Wszystkie nie uregulowane kwestie w tym regulaminie są rozpatrywane indywidualnie.