DRZWI NOWOCZESNE KRAKÓW

W aranżacji wnętrz, tak jak w innych dziedzinach, co jakiś czas zmieniają się obowiązujące trendy. Obecnie trudno jest wyróżnić jeden wiodący styl, ale z pewnością można wskazać dwa główne nurty, mające wielu zwolenników. Jedni hołdują prostocie i minimalizmowi, który idealnie wpisuje się w klimat nowoczesnych, a czasem nawet industrialnych wnętrz. Inni z kolei skłaniają się ku przytulnej naturze, wplatanej w skandynawski minimalizm lub ponadczasową klasykę. W salonie PANEL-POL Kraków ul. Zakopiańska 58a znajdziecie Państwo największy wybór wszelkiego rodzaju drzwi nowoczesnych zarówno klasycznych jak i loftowych.

JAKIE WYBRAC DRZWI NOWOWCZESNE

Nowoczesne drzwi w podobnym odcieniu co podłoga – dopełnią całości w przypadku obu rodzajów wnętrz. Sprawdzą się zarówno w skandynawskiej kuchni czy pokoju, jak i klasycznym salonie lub sypialni. Najlepiej, jeśli będą miały prostą formę.

Nowoczesne drzwi w kolorze białym – Zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim jak i klasycznym, świetnie sprawdzą się białe drzwi. Są efektowne i eleganckie, dlatego z łatwością można je dobrać do różnych pomieszczeń. Świetnie prezentują się jako drzwi do sypialni, kuchni czy pokoju dziecięcego.

Nowoczesne drzwi do wnętrz loftowych i industrialnych – w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym lub industrialnym śmiało można pokusić się o oryginalne, designerskie drzwi wewnętrzne. Kolekcja PORTA LINE stanowi wprost idealne rozwiązanie, dla osób które chcą podkreślić indywidualny charakter swojego mieszkania.