DRZWI WYSOKIE DO SUFITU

Drzwi wysokie do sufitu robią wrażenie niezależnie od tego, czy wybierzesz je w wersji pełnej, przeszklonej, nowoczesnej czy klasycznej. Drzwi wysokie możesz ukryć w ścianie lub wręcz przeciwnie – wyeksponować dzięki jednemu z kilkudziesięciu wykończeń ze standardowej oferty.
Skrzydło drzwi wysokich jest masywne i solidne. Dzięki mocnym zawiasom nie musisz martwić się o ich użytkowanie. Drzwi mogą mieć wysokość do nawet 3 metrów. Jeśli zastosujesz specjalną ościeżnice bez górnej belki, będą sięgać sufitu. Posiadamy w swojej ofercie kilka modeli drzwi wysokich m.in. firmy INTER-DOOR zapraszamy do zapoznania się z ofertą tych drzwi. Nasi pracownicy chętnie udziela informacji a Państwo sami możecie zobaczyć takie drzwi u nas firmy INTERDOOR. Jeśli szukacie wysokich drzwi wewnętrznych zapraszamy do PANEL-POL KRAKÓW.

WYSOKIE DRZWI WEWNĘTRZNE DO JAKICH WNĘTRZ

Tak naprawdę wysokie drzwi wewnętrzne można zastawać do wielu różnych wnętrz zarówno tych nowoczesnych jaki i klasycznych.

NOWOCZESNE WNĘTRZA – Najbardziej pasują do wnętrz nowoczesnych. Minimalistyczne wnętrza z elementami betonu, szarości, bieli i czerni stworzą spójną całość z dużymi, wysokimi drzwiami o prostej bryle. Drzwi wewnętrzne wysokie to również idealne rozwiązanie do biura. Do takich wnętrz bardzo pasuja drzwi w stonowanej bieli i najlepiej drzwi bezprzylgowe w których oscieżnica i skrzydło tworzą jedna płaszczyznę.

Warto wybrać skrzydło drzwiowe w stonowanej bieli czy szarości, by korespondowało ze ścianami lub ocieplić wnętrze drewnianymi drzwiami w miodowych odcieniach. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się drzwi bezprzylgowe, w których ościeżnica i skrzydło tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, dzięki czemu wizualnie powiększają przestrzeń.

ELEGANCKIE, KLASYCZNE WNĘTRZA-  wytworny styl glamour dobrze łączy się z wysokimi drzwiami. kótre perfekcyjnie dopełnią elegancką przestrzeń, a ich wymiar doda rozmachu i wyszukania. Możesz postawić na duże, białe drzwi z frezami czy kontrastujące, ciemniejsze skrzydło. Wysokie drzwi we wnętrzach glamour będą prezentować się ekskluzywnie i stworzą wrażenie przestronności.