PANELE KRAKÓW

Dom jest miejscem, w którym powinno się czuć komfortowo, przytulnie i ciepło. Panele podłogowe stanowią element, który wnosi takie odczucia do twojego domu. Nasza podłoga laminowana jest bardzo trwała i zapewnia twojemu domowi ciepło i, w zależności od wzornictwa, powiew elegancji lub wygląd designerski. Na imprezy, przyjęcia lub spotkania z rodziną i przyjaciółmi wokół stołu są doskonałą bazą na każdą okazję!

W ofercie Panel-Pol Kraków znajdą Państwo szeroki wybór paneli laminowanych oraz paneli winylowych LVT. Oferujemy asortyment znanych i cenionych na całym świecie producentów, których produkty cechują się najwyższą jakością, piękną estetyką wykonania oraz precyzją. Głównymi dostawcami paneli dostępnych w PANEL-POL są np.: Pergo, Meister, Berry alloc, alloc, Premium floor, Swisskrono, Parador, Ter Hurne, Tarkett, moduleo, Faus, Sensa, Kronoorginal, Egger, Joka, Quick Step i inni. Zalety podłóg laminowanych są znaczne: Są one długotrwałe, solidne i sprawiają, że Twój dom zyskuje ciepłą i przyjemną atmosferę.

Oferowane przez nas panele mają dużo zalet m.in.:

  • Czyste i higieniczne. Panele łatwo utrzymać w czystości. Nie wymaga ona szczególnych zabiegów czy konserwacji. Wystarczy zamieść ją miękką szczotką, a zabrudzenia usunąć wilgotną ścierką z dodatkiem delikatnego płynu czyszczącego.
  • Szybki montaż. Panele laminowane to gotowa podłoga, która po ułożeniu nie wymaga cyklinowania czy lakierowania
  • Trwałe. Dzięki trwałej warstwie wierzchniej panele laminowane są odporne na uderzenia, wgniatanie, ścieranie, działanie światła, plamy czy żar papierosa. Dlatego nawet użytkowane przez wiele lat nie tracą swojego pierwotnego wyglądu.
  • Wzornictwo i kolorystyka. Panele laminowane do złudzenia przypominają naturalne materiały i czasami aż trudno odróżnić, czy jest to oryginał, czy laminowana imitacja.
  • Antyalergiczne. Kurz nie ma się gdzie schować.
  • Przewodzą ciepło. Odpowiednie dla podpodłogowych systemów ogrzewania ciepłą wodą

Podłoga to element wyposażenia, który w przeciwieństwie do mebli, dywanu czy firanek, pozostaje z nami na lata. Warto więc dobrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania estetyczne i jednocześnie zapewni komfort i wygodę użytkowników wnętrza.

Panele podłogowe to znakomity wybór. Panele różnią się budową, sposobem zabezpieczenia i wytrzymałością na ścieranie, gęstością, zamkami. Ważne jest dobranie odpowiednich paneli do każdego pomieszczenia w czym profesjonalnie pomogą Ci nasi konsultanci.

Panele Kraków – PANEL-POL od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży paneli podłogowych wraz z montażem. W naszej ofercie posiadamy wszystkich polskich i światowych producentów paneli podłogowych. Posiadamy prawdopodobnie największa ofertę paneli podłogowych w Krakowie zarówno laminowanych jak i winylowych LVT, Na naszych ekspozytorach znajdziecie ponad 1500 różnych dekorów począwszy od klasycznych aż super nowoczesny design. Jeśli panele Kraków to tylko Panel-pol.

Panele laminowane Kraków – panele laminowane to najwygodniejszy sposób sprawienia aby Państwa podłoga była wyjątkowa. Wiele zalet jakie posiadają panele laminowane powoduje że jest to najczęściej wybierana podłoga. Współcześnie podłogi laminowane na pierwszy rzut oka nie różnią się wizualnie od połóg drewnianych, jedynie wykwalifikowane oko odróżni że jest to podłoga laminowana. Zaletą tej podłogi jest wytrzymałość, na niektóre panele producenci dają nawet 100 lat gwarancji. Obecnie podłogi laminowane są wodoodporne, mogą być stosowane na ogrzewanie podłogowe. Posiadamy w naszej ofercie podłogi układane klasycznie w cegiełkę a także układane w jodełkę. Jeśli panele laminowane Kraków to tylko Panel-pol

Panele winylowe Kraków – Panele winylowe należą obecnie do najczęściej stosowanych materiałów podłogowych. Często można znaleźć je pod nazwą ,,LVT”, co oznacza ‘Luxury Vinyl Tiles’ (,,luksusowe płytki winylowe”). Panele winylowe przypominają klasyczne panele, imitują szerokość deski drewnianej, ale cechują się mniejszą grubością (zwykle jest to ok. 5 mm).W naszej ofercie paneli winylowych Kraków posiadamy najlepszych producentów: Pergo, Moduleo, Meister, Quick Step, itp. Posiadamy mnogość dekorów. W ofercie mamy panele klejone do położa a także panele tzn. pływające. Jeśli panele winylowe Kraków to tylko Panel-pol.

Panele podłogowe Kraków – O panelach wiemy wszystko, specjalizujemy się w nich od kilkunastu lat. Ponad 1500 rożnych dekorów i większość towaru na stanie, prawdopodobnie posiadamy największy wybór paneli w Krakowie. Jeśli pomyślicie panele Kraków to tylko Panel-pol. Jeśli panele podłogowe Kraków to tylko Panel-pol

Wszystkie Panele podłogowe zakupione u nas objęte są naszą promocją na MONTAŻ GRATIS – czyli montujemy je za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów !

panele z montażem gratis na terenie miasta Kraków