Firma Panel-Pol istnieje na rynku krakowskim już od 2008 roku. Możemy poszczycić się bogatymi tradycjami i szerokim gronem kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów, do których, mamy nadzieję, dołączą także i Państwo. Obecnie jesteśmy częścią większej grupy kapitałowej, dlatego też możemy oferować Państwu jeszcze bardziej atrakcyjne ceny zakupowe na najwyższej jakości produkty.

Nasza oferta jest prawdopodobnie najbogatszą na rynku. Dostępne są u nas setki wzorów paneli podłogowych oraz drewno podłogowe – Kraków nie ma drugiego takiego sklepu, który jest w stanie zaoferować Państwu tak szeroki asortyment Drzwi, Paneli, Podłóg drewnianych w jednym miejscu. Jako że współpracujemy z wieloma producentami, nasza oferta jest bardzo rozbudowana. To powoduje, że dostępne są u nas także wszystkie nowości, ponieważ od dostawców otrzymujemy przedpremierowe wzorniki produktów z nowych kolekcji.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne oczekiwania. Dla jednych najistotniejszym czynnikiem jest cena, dla innych ważna jest z kolei estetyka. To powoduje, że zebraliśmy tak wiele produktów, aby każdy mógł znaleźć u nas coś interesującego. Są designerskie drzwi od najlepszych producentów, wyjątkowe panele podłogowe zarówno laminowane jak i winylowe a także klasyczne podłogi drewniane – te w okazyjnych cenach i te z najwyższej półki.

Drzwi kraków – Oferujemy bogatą paletę drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne uznanych polskich producentów w tym m.in.: Porta, DRE, Polskone, Interdoor, Asilo, Barański, Erkado, Eclisse, Wikęd. Mogą to być drwi przylgowe, bezprzylgowe, lakierowane, laminowane, okleinowane, fornirowane i inne. Dostepnych jest kilka tysięcy kombinacji wzorów.

Panele Kraków – W naszej ofercie znajdują się podłogi laminowane najbardziej popularnych producentów m.in.: Pergo, Meister, Berry alloc, Alloc, Premium floor, Swisskrono, Parador, Ter Hurne, Tarkett, Moduleo, Faus, Sensa, Kronoorginal, Egger, Joka, Quick Step. Część z nich posiadamy na wyłączność, dlatego też nie są one dostępne u naszej konkurencji.

Podłogi drewniane Kraków – Poza tym w asortymencie posiadamy bogatą kolekcję najwyższej klasy podłóg drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego, w tym marek kaczka, Jawor Parkiet, Parkiet Hajnówka, Barlinek, Meister i innych. Istnieje też możliwość wykonania wybarwienia na zamówienie.

Montaż gratis Kraków – Większość dostępnych u nas produktów montujemy gratis – bez żadnych ukrytych kosztów. Współpracujemy z fachowymi i autoryzowanymi ekipami montażowymi, co jest gwarancją profesjonalizmu prowadzonych przez nich prac.

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji i pomoże w realizacji wszystkich formalności. Wykonamy pomiar w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie, również zamówimy towar i dowieziemy do na miejsce, wyniesiemy i fachowo zamontujemy. To powoduje, że zakupy z nami to zawsze prawdziwa przyjemność i zadowolenie z zachwycającego efektu.

Przeprowadzimy cię przez cały proces zakupu poprzez doradztwo, wycenę, zamówienie, transport z wniesieniem, profesjonalny montaż. Zaufaj nam i zobacz jakie to proste upiększać swoje wnętrza i zmieniać swoje otoczenie  z profesjonalistami.

PANEL-POL Drzwi, Panele, Podłogi  Kraków – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem w salonie!