Nasza firma Panel-Pol istnieje na rynku krakowskim już od lat. Możemy poszczycić się bogatymi tradycjami i szerokim gronem zadowolonych klientów, do których, mamy nadzieję, dołączą także i Państwo. Obecnie jesteśmy częścią większej grupy kapitałowej, dlatego też możemy oferować Państwu jeszcze bardziej atrakcyjne ceny zakupowe na najwyższej jakości produkty.

Nasza oferta jest jedną z najbogatszych – dostępne są u nas setki wzorów paneli podłogowych oraz drewno podłogowe – Kraków nie ma drugiego takiego sklepu, który jest w stanie zaoferować Państwu tak szeroki asortyment, jako że współpracujemy z wieloma producentami. To powoduje, że dostępne są u nas także wszystkie nowości, ponieważ od dostawców otrzymujemy przedpremierowe wzorniki produktów z nowych kolekcji.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne oczekiwania. Dla jednych najistotniejszym czynnikiem jest cena, dla innych ważna jest z kolei estetyka. To powoduje, że zebraliśmy tak wiele produktów, aby każdy mógł znaleźć u nas coś interesującego. Są to klasyczne podłogi drewniane, panele podłogowe i drzwi – te w okazyjnych cenach i te z najwyższej półki.

W naszej ofercie znajdują się podłogi laminowane najbardziej popularnych producentów m.in.: Meister, Quick Step, Kronoorginal, Classen, Kronopol, Weninger, Balterio, Aurum, Villeroy&Boch czy też Tarkett. Część z nich posiadamy na wyłączność, dlatego też nie są one dostępne u naszej konkurencji.

Prezentujemy także bogatą kolekcję najwyższej klasy podłóg drewnianych z drewna krajowego i egzotycznego, w tym marek Chene, Meister, Teko, Barlinek, i innych. Istnieje też możliwość wykonania wybarwienia na zamówienie.

Poza tym w asortymencie posiadamy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne uznanych polskich producentów m.in.: Porta, Verte, Villadora, Erkado, Voster, Interdoor, Classen, Polskone, DRE.
Większość dostępnych u nas produktów montujemy gratis – bez żadnych ukrytych kosztów. Współpracujemy z fachowymi i autoryzowanymi ekipami montażowymi, co jest gwarancją profesjonalizmu prowadzonych przez nich prac.

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji i pomoże w realizacji wszystkich formalności. Wykonamy pomiar w najbardziej dogodnym dla Państwa terminie, również zamówimy towar i dowieziemy do na miejsce, wyniesiemy i fachowo zamontujemy. To powoduje, że zakupy z nami to zawsze prawdziwa przyjemność i zadowolenie z zachwycającego efektu.

Panel-Pol – drzwi, okna, podłogi i panele podłogowe – Kraków – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym pełnym asortymentem w salonie!