DLACZEGO BARAŃSKI

Już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur firma Baranski tworzy drzwi klasy premium. Projektują je z najwyższą dbałością o wygląd i jakość. Wykorzystują prawdziwe drewno, ale chętnie sięgają także po inne materiały. Znają się na rzeczy a oto ich argumenty:

  •  Baranski – “drewno to nasza pasja”

Znamy się na nim jak mało kto. Na początku naszej działalności byliśmy niewielką firmą usługową – stolarnią. Na zamówienie klientów wykonywaliśmy w drewnie całe domy – wraz z podłogami, schodami, oknami, boazerią – i wykańczaliśmy je “pod klucz”. W ten sposób zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie. Dziś wykorzystujemy ten potencjał, tworząc to, na czym znamy się najlepiej: drzwi.

Proces produkcji kontrolujemy na każdym jego etapie: od obróbki pnia drewna do realizacji produktu końcowego. Pozwala nam to zadbać o wszystkie detale i dostarczać Państwu wyroby najwyższej jakości.

  • Barański “Wsłuchujemy się w potrzeby klientów”

Jesteśmy elastyczni. Potrafimy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W przypadku drzwi Premium Zewnętrznych nasi Mistrzowie Produkcji są w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Wystarczy nam przysłowiowy szkic na serwetce, by urzeczywistnić wizje naszych klientów.

Dla osób poszukujących jakości i nowoczesnego designu w atrakcyjnej cenie stworzyliśmy Barański Optimo. To oferta o ograniczonej możliwości personalizacji, ale dostępna dla szerszego grona odbiorców.

Chętnie realizujemy zamówienia niestandardowe, w tym drzwi o rozbudowanej funkcjonalności, m.in. antywłamaniowe, dźwiękoszczelne czy przeciwogniowe. Realizujemy nawet najbardziej zaawansowane projekty.

BARAŃSKI KRAKÓW

Firma PANEL-POL jest oficjalnym dealerem drzwi Barański w Krakowie. Zapraszamy do naszego salonu aby obejrzeć jedną z największych ekspozycji drzwi Barański w Krakowie.