SZTUKATERIA

Sztukateria to ozdobne listwy o bardzo szerokim zastosowaniu służącym do wykańczania przestrzeni oraz jej efektownego dekorowania. Pierwotnie dekoracyjne listwy ścienne wykorzystywane były głównie na fasadach budynków, ale w renesansie i baroku wkroczyły dumnie również do wnętrz, dodając pomieszczeniom przepychu i splendoru.

W ofercie posiadamy najwyższej jakości listwy wykończeniowe dedykowane do dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także nowatorskie rozwiązania w dziedzinie dekoracji. Bez względu na ich przeznaczenie, wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty łączy najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów, wykazujących właściwości wodoodporne, trwałość koloru w kontekście wystawienia na promieniowanie UV i odporność na potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

SZTUKATERIA KRAKÓW

W ofercie PANEL-POL posiadamy sztukaterie najlepszych europejskich producentów jak ORAC, MARDOM DECOR. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza bogata ofertą sztukaterii, nasi konsultanci chętnie zaproponują Państwu z naszej oferty katalogowej wymarzone listwy i inne wykończenia które sprawia że Państwa pomieszczenia nabiorą blasku i splendoru.