PODŁOGI LAMINOWANE KRONOORGINAL

Krok do pełnego inspiracji świata laminowanych podłóg KronoOriginal Laminat we wszystkich kolorach i wzorach, o wyglądzie kamienia lub naturalnego drzewa. Jako czołowy producent na skalę globalną podłóg laminowanych, nieustannie rozwijamy I projektujemy nowe produkty zachwycające swoim wyglądem, standardem jakości oferowanym przez markę oraz bezkonkurencyjnym stosunkiem jakości do ceny.

stosunkiem jakości do ceny. Piękny dom musi mieć piękną podłogę. Piękno rzuca się w oczy, z dlatego w naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów podłóg laminowanych- począwszy od wysokiej jakości laminowanego drewna to stylowych podłóg klasycznych i wyjątkowych wzorów.

Podłoga laminowana powinna harmonizować ze stylem życia a nie na odwrót. Dlatego polecamy podlogi Kronoorginal. Pełna oferta paneli laminowanych firmy Kronoorginal jest dostępna w salonie PANEL-POL w Krakowie ul. Zakopianska 58a

Panele dębowy Panel-pol Kraków
Panele Kronoorginal Kraków Panel-pol

Twój dom to bezpieczna przystań, miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną, czasami prywatny klub, gdzie domownicy świętują, tańczą i bawią się. Dlatego właśnie podłoga powinna odpowiadać stylowi życia użytkownika oraz posiadać odpowiednie właściwości:

  • Zintegrowana ochrona przed wodą: wodoodporny płyta HDF (płyta pilśniowa wysokiej gęstości) zapewniająca wysoki stopień ochrony
  • Trwałość: żywotność rzędu od 15 do 20 lat podczas użytkowania w salonie
  • Wytrzymałość: zwarta, odporna na wstrząsy i uderzenia, a także odporność zarysowania i ścieranie dzięki utwardzonej wierzchniej powłoce.

To tylko niektóre z wielu zalet podłogi laminowanej oferowanej przez KronoOriginal®

KronoOriginal® koncentruje się na naturalnym wyglądzie swoich produktów: nasze laminowane podłogi produkowane są z najwyższej jakości materiałów i składają się w ponad 90% z drewna. Projektanci KronoOriginal® zwracają uwagę także na szczegóły, aby podkreślić wiele aspektów podłogi laminowanej: wzornictwo podłogi laminowane KronoOriginal® posiadają wiele wzorów począwszy od jaskrawych kolorów, powierzchni o naturalnym wyglądzie i specjalnym połysku. Wszystko to osiągnięto tworząc prawdziwe repliki twardego drewna. Teraz możesz przekonać się o tym oglądając najnowszą kolekcję podłóg laminowanych.