MEISTER PARQUET –  longlife jest wyjątkowy?

MeisterParquet nazywa się „longlife”, ponieważ wiemy, że pozostraje piękny na długie lata! Powodem tego są wyrafinowane technologie zainwestowane w podłogę. Dlatego dajemy gwarancję trwałości
(= 35 lat)!

 

Dwie rzeczy zapewniają podłogom MEISTER ich niesamowicie długą żywotność: wysoka jakość, precyzyjnie dobrane materiały i inteligentna struktura wielowarstwowa. Zastosowana przez nas stabilna środkowa warstwa HDF gwarantuje twardą podłogę, która pozostaje piękna przez wiele lat. Powierzchnie  Weartec® Nature i Duratec Plus podkreślają charakter wykończenia danego drewna za pomocą wysokiej jakości olejów, wosków lub lakierów i zapewniają trwałe, łatwe do czyszczenia podłogi. Parkiety MEISTER są odpowiednie do układania na powierzchniach z kontrolowanym wodnym ogrzewaniem podłogowym.

PODŁOGI DREWNIANE MEISTER – KRAKÓW

Firma PANEL-POL jest oficjalnym dystrybutorem podłóg drewnianych Meister w Krakowie. Jako jedyni w Krakowie posiadamy dużą ekspozycję niemieckich podłóg drewnianych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie z podłogami Meister, a nasz personel chętnie pomorze w doborze odpowiedniej podłogi.

ZALETY PODŁÓG DREWNIANYCH MEISTER PARQUET longlife

Stabilny

MeisterParquet. longlife jest wyjątkowo trwały. Zapewniają to, wyjątkowo stabilna wysokiej jakości środkowa warstwa HDF. Stabilizuje ona powierzchnię i w dużej mierze czyni go niewrażliwym na nacisk. Reaguje znacznie lepiej na obciążenia mechaniczne pod naciskiem niż parkiet ze standardową świerkową warstwą środkową.

Cichy

Nasz parkiet redukuje hałas powstający na podstawie bardzo prostej zasady: większa masa wytwarza mniej wibracji. Dzięki zastosowaniu środkowej warstwy HDF zwiększa się ciężar właściwy deski o ok. 50 procent. Rezultat: mniej wibracji, mniej hałasu w pomieszczeniu – więcej ciszy.

Energooszczędny

Parkiet na ogrzewanie podłogowe? Z parkietem MeisterParquet. longlife to nie problem, transport ciepła z wodnego ogrzewania podłogowego na powierzchnię jest bardzo szybki i bez dużych strat energii. Dlaczego? W przeciwieństwie do standardowych desek świerkowych, nie ma prawie wcale kieszeni powietrznych w środkowej warstwie HDF o wysokiej gęstości, które mogą mieć wpływ na straty ciepła. W rezultacie ciepło z ogrzewania podłogowego szybko trafia tam, gdzie powinno do twojej przestrzeni życiowej. To nie tylko gwarantuje wysoki poziom komfortu życia, ale także optymalizuje koszty ogrzewania.

Zdrowy dla życia

MeisterParquet. longlife jest produktem naturalnym. Ma działanie regulujące wilgotność i zapewnia zdrowy klimat życia. Dzięki temu podłogi te są wyjątkowo higieniczne, łatwe do czyszczenia i konserwacji. Możesz być pewien, że wszystkie przetworzone surowce są starannie selekcjonowane i poddawane regularnym testom w naszych laboratoriach.