JAWOR PARKIET – Szeroki wybór

Dziś w ofercie firmy znajdziemy szeroką paletę parkietów i desek podłogowych o długości od 490 mm do 2500 mm przeznaczonych do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Podłogi drewniane Jawor-Parkiet dostępne są w kilku kolekcjach o zróżnicowanej kolorystyce i wielu opcjach wykończenia. Znajdziemy wśród nich tradycyjne deski i parkiety podłogowe, jodłę francuską Chevron dostępną w kilku formatach, dedykowaną architektom DesignExperience – czyli krótką deskę podłogową o równej długości, która daje liczne możliwości aranżacyjne oraz FertigDeskę Luxury, czyli długą deskę podłogową, której elementy mierzą nawet 2,5 m długości. Ofertę uzupełniają podłogi postarzane i oryginalnie stylizowane. Kolekcja Vintage oraz ekskluzywna Retro Collection to dwie serie dębowych podłóg warstwowych, które cechuje unikalny sposób postarzania powierzchni i ekspozycja naturalnych walorów drewna. Deski i parkiety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – od bielonych i naturalnych przez szarości i beże, aż po ciemne i termowane. Szeroki wybór kolorów gwarantuje Color Inspiration – barwy inspirowane słoneczną Italią można zastosować na większości dostępnych formatów. Podłogi Jawor-Parkiet produkowane są w większości z drewna dębowego, jesionowego oraz wybranych gatunków egzotycznych. Dostępne są w wykończeniach olejowosk, lakier oraz powłoka Fusion Hybrid.

 

Firma stawia na nowoczesne wzornictwo, innowacyjność produkcji oraz dobre polskie rzemiosło. Doceniają to liczne biura architektoniczne i branżowi liderzy opinii – parkieciarze i deweloperzy, z którymi Jawor-Parkiet współpracuje od lat. W procesie produkcji wykorzystywany jest w 90 proc. surowiec pochodzący z polskich lasów. Cały proces technologiczny przebiega zgodnie ze światowymi normami odpowiedzialnej gospodarki leśnej i jest potwierdzony certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council).

JAWOR PARKIET KRAKÓW

Podłogi drewniane JAWOR PARKIET są dostępne w salonie PANEL-POL w Krakowie w szerokiej gamie produktów. PANEL-POL  jest oficjalnym dystrybutorem produktów Jawor Parkiet w Krakowie. Zapraszam do naszego salonu aby zapoznać się z ekspozycją firmy Jawor Parkiet.