OFERTA PAKIET HAJNÓWKA

Parkiet Hajnówka to polski producent podłogi drewnianej z dębu i jesionu. Certyfikowane drewno do produkcji desek podłogowych sprowadzamy z Belgii, Holandii i Ukrainy. Firma zlokalizowana jest w podlaskiej Hajnówce, gdzie od pokoleń powstają deski podłogowe z naturalnego drewna. Jako producent parkietu reprezentujemy polskie firmy rodzinne.

Deski podłogowe dębowe lite i warstwowe Parkietu Hajnówka kupicie Państwo w rozbudowanej sieci dystrybutorów w całej Polsce. Realizacje z wykorzystaniem drewnianych podłóg z Hajnówki znajdziecie w Polsce, Europie, Australii, Europie Środkowej i w Rosji.

Dąb jest drewnem o optymalnych parametrach twardości, co pozwala na wykorzystywanie desek podłogowych dębowych w: domach, mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach.

Drewniana podłoga nadaje wnętrzom charakteru i elegancji. Deska podłogowa dębowa jest trwała, zdrowa i piękna. Dla architektów podłoga drewniana jest bazą do tworzenia aranżacji wnętrz. Pod kolor drewnianej podłogi dobierane są meble i dodatki.

Podłogi drewniane z powodzeniem można kłaść na ogrzewanie podłogowe, gdyż technologia produkcji warstwowej deski podłogowej gwarantuje dobre przewodzenie ciepła oraz stabilność wymiarową, czyli nie powoduje kurczenia się desek.

W ofercie producenta podłogi drewnianej znajdziecie Państwo ok. 60 dekorów deski podłogowej dębowej, ale wykonywane są także wybarwienia indywidualne na specjalne zamówienie klientów.

Jodełka francuska Tabaco produkowana przez Parkiet Hajnówka to jedna z ulubionych desek wśród polskich architektów wnętrz. Czujemy odpowiedzialność za to, aby nasza jodła francuska nadal cieszyła się Państwa zaufaniem.

Parkiet dębowy to tradycyjne rozwiązanie podłogowe. Na tej stronie znajdziesz jedną z najbogatszych ofert

PARKIET HAJNÓWKA KRAKÓW

W salonie PANEL-POL znajda Państwo pełna ofertę podłóg drewnianych Parkiet Hajnówka. Posiadamy dużą ekspozycje produktów. PANEL-POL jest oficjalnym partnerem Perkietu Hajnówka w Krakowie