PANELE ŚCIENNE KRAKÓW

Panele ścienne odgrywają bardzo ważną rolę we współczesnej sztuce aranżacji wnętrz, wpływając na estetykę, komfort i funkcjonalność przestrzeni. Wybór odpowiednich paneli ściennych może całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia, dodając mu charakteru, ciepła i stylu. Niezależnie od tego, czy planujesz remont, czy też budujesz dom od podstaw, panele ścienne to doskonały wybór – subtelne, o delikatnych obłościach, czy charakterne o wyrazistym kształcie – dzięki nim stworzysz przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna i przytulna. Konsultanci PANEL-POL pozwolą wybrać państwu z naszej oferty katalogowej w najlepszych cenach panele ścienne poniższych producentów:

 

WALL DESIGN

Najbardziej kreatywne pomysły pochodzą z natury.
Czerpie z niej każdy, komu zależy na świeżości, niepowtarzalności i dynamizmie. Nie inaczej było w przypadku nowych kolekcji innowacji ściennych WALLDESIGN, których wzory wyrosły bezpośrednio z tętniących życiem miast, gdzie naturalne materiały, takie jak drewno, marmur i kamień są od lat nieodłącznym elementem.
Inspiracje WALLDESIGN zostały zebrane w dwóch niezwykłych kolekcjach: CITY i MARMO, które odpowiadają najnowszym trendom.
Bogata kolorystyka, różnorodność faktur i odcieni elementów dekoracyjnych WALLDESIGN pomoże Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń. Dwie niezwykłe kolekcje zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta estetyczne.

MARDOM DECOR

Nasze panele ścienne występują w dwóch długościach: 200 cm oraz 270 cm. Co więcej dodatkowo posiadają dedykowane zakończenia: lewe i prawe. Wykonane z tworzywa PolyForce, które wzbogacone o technologię ScratchShield tworzą panel w odporną na zarysowania i wilgoć powierzchnię. Panele ścienne Mardom Decor można malować na dowolny kolor, używając farby wodnej.

Atutem produktu jest ich nieskomplikowany montaż.  Panel wystarczy pokryć klejem montażowym na wewnętrznej stronie i przykleić, dociskając równomiernie na całej powierzchni.

LAGRUS

Panele MultiAkustik – Fornirowane lub lakierowane lamele ścienne i frezowane panele 3D stanowią funkcjonalną dekorację dającą optyczny efekt przestrzenności i głębi. Absorbują dźwięk podnosząc komfort akustyczny przez co doskonale sprawdzą się we wnętrzach domowych, biurach czy hotelach. Panele MultiAkustik LAGRUS to oferta dla wymagających klientów poszukujących wyjątkowej jakości i pierwszorzędnych materiałów.