AURUM – PANELE DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

Panele, w których zamknięta została struktura drewna, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Unikalna linia podłóg, w której każdy panel odnosi się do innego zapachu, smaku lub wyglądu. Szeroka gama ulotnych emocji została zaklęta w specjalnej strukturze paneli, tworząc perfekcyjną harmonijną kompozycję. PODŁOGA AURUM została stworzona, aby cieszyć zmysły i podkreślać indywidualny charakter każdego domu!

Przy tworzeniu podłóg Aurum zadbaliśmy o każdy, najmniejszy szczegół. Współpracowaliśmy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie projektowania, stylizacji i obróbki drewna w Europie. Efektem naszej pracy są podłogi dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i naturalny design oparty na unikalnych wzorach prawdziwego drewna.

Kolekcje Aurum dostępne w Panel-Pol Kraków: Infinity, Symfonia, Fiori, Movie, Volo, Dolce, Aroma, Vision.

panelpol aurum kraków

PLATINIUM – WYBITNA ESTETYKA, WYJĄTKOWY PRODUKT

Jasne, inspirowane skandynawskim stylem dekory w szarych, lekko żółtawych lub beżowych odcieniach można znaleźć praktycznie w każdej kolekcji. Panele są bardzo wdzięcznym elementem wykończenia małych pomieszczeń, ponieważ przyczyniają się do delikatności i przestrzenności wnętrza. Ciemne, intensywne dekory tworzą doskonałe tło zarówno dla ciężkiego, stylowego biurka w reprezentacyjnym gabinecie, jak i dla minimalistycznej skórzanej sofy w nowoczesnym salonie. Są one sednem elegancji i wyrafinowanego smaku.

PLATINIUM to szeroka gama różnorodnych, efektywnych struktur powierzchni, od autentycznych i imitujących strukturę drewna, aż po nowoczesne, linearne struktury. Mogą one imitować lakierowaną podłogę, ale także olejny brzoskwiniowy połysk lub charakterystyczne ługowanie. SWISS KRONO oferuje również nową, trójwymiarową strukturę synchroniczną 3D, której wyglądu i dotyku praktycznie nie da się odróżnić od naturalnego drewna. Mamy nadzieję, że podłogi PLATINIUM spełnią Państwa marzenia i oczekiwania, a nasze produkty wypełnią Państwa wnętrza wyłącznie pozytywnymi emocjami.

Kolekcje Platiunium dostępne w Panel-Pol Kraków: Zodiak, Progress, Marine, Holiday, Terra, Paloma, Milo, Exclusive