LISTWY PRZYPODŁOGOWE KRAKÓW

W ofercie PANEL-POL Kraków znajda Państwo cały przekrój listew przypodłogowych zarówno: polistyrenowych, w technologii Kerracore, Poly force, MDF, drewnianych, fornirowanych nawet PCV.

LISTWY ESPUMO

Listwy Espumo wyprodukowane w technologii Kerracore wyróżniają się lekkością i jednocześnie trwałością.Kolekcja charakteryzuje się odpornością na uderzenia i wilgoć.
Listwy Espumo idealnie sprawdzą  się w pokojach dziecięcych, ale także w korytarzu czy łazience, gdzie narażone są na kontakt z wodą.Espumo nadają się do wykończenia podłóg ceramicznych, winylowych i laminowanych.
Montaż listew nie wymaga specjalistycznych narzędzi – listwy przykleja się bezpośrednio do ściany przy użyciu kleju montażowego.

LISTWY MARDOM DECOR

Listwy przypodłogowe Mardom Decor to uniwersalny element sztukateryjny, będący w dzisiejszych czasach absolutnym standardem przy wykończeniu wnętrza. Dekor ten łączy w sobie zalety stylistyczne i wprowadza do pomieszczenia szereg funkcjonalności. Materiał: PolyForce (polimer HD)
Powłoka: biała, gładka, przystosowana do malowania,pokryta farbą podkładową ułatwiającą malowanie. Właściwości: lekka, twarda, odporna na wodę i wilgoć, odporna na zmywanie oraz nietoksyczna

LISTWY LAGRUS

Listwy mdf przypodłogowe LAGRUS tworzą atrakcyjną ofertę złożoną z listew lakierowanych w dowolnej kolorystyce oraz fornirowanych dębem naturalnym o niepowtarzalnej fakturze usłojeń.

LISTWY MDF

przypodłogowe MDF cieszą się popularnością na rynku materiałów wykończeniowych ze względu na przystępną cenę i dobrą jakość. Listwa przypodłogowa idealnie nadaje się do montażu w mieszkaniu lub przestrzeni biurowej. Najpopularniejsze są białe listwy przypodłogowe. Kolorowe listwy przypodłogowe, takie jak czarne, szare czy antracyt nadają wnętrzu elegancji oraz charakteru.

LISTWY FORNIROWANE

wykonane są z drewna iglastego z zewnątrz oklejone naturalnym fornirem.
Fornir albo inaczej okleina to cienka warstwa drewna, którą okleja się różne elementy w tym przypadku listwy. Mimo że same listwy wykonane są najczęściej z jednego gatunku drzewa dzięki zastosowaniu różnych fornirów ich wygląd bywa bardzo zróżnicowany.

Większość listew fornirowanych jest dostępna w wielu rodzajach fornirów zarówno tych z drewna krajowego jak i egzotycznego.

Dzięki zastosowaniu tej technologii oraz nowoczesnej lini produkcyjnej wykluczono możliwość odkształceń spowodowanych naprężeniami naturalnymi drewna.

Profil listwy wykończeniowej wykonany jest w ten sposób, że po jej zamocowaniu do podłoża uzyskujemy estetyczne wykończenie każdej podłogi (parkiet, panele, deski podłogowe itp.) oraz umożliwia przeprowadzenie różnego rodzaju instalacji (okablowania).