MARDOM DECOR

Mardom Decor to jedna z wiodących marek produkujących listwy dekoracyjne i sztukaterię

Za sukcesem firmy stoi jednak 20 lat dynamicznej, często trudnej, ale ostatecznie niesamowicie satysfakcjonującej pracy.

Kiedyś firma produkująca dekoracje ścienne w zaledwie kilkunastoosobowym zespole, jest obecnie liderem branży, dysponującym nowoczesnymi liniami produkcyjnymi i eksportująca towary na rynki całego świata.

PRODUKTY MARDOM DECOR KRAKÓW

W ofercie PANEL-POL Kraków znajdziecie Państwo pełna ofertę produktów Mardom Decor, zarówno bedzie to sztukateria ścienna, przysufitowa czy przy podłogowa oraz panele ścienne (Duna, Lumio, Vivid).

MARDOM DECOR – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Biorąc pod uwagę realia współczesnego rynku wykończeniowo-budowlanego, wielu przedsiębiorców obiera drogę na skróty, dostarczając klientom produkty o obniżonej jakości.

Takie rozwiązanie jest z pewnością korzystne z punktu widzenia finansów firmy, ale odbywa się kosztem Klienta. W przypadku listew dekoracyjnych Mardom Decor nie ma mowy o kompromisie w kwestii jakości. Zależy nam, żeby zaufanie, które budujemy na każdym etapie kontaktu Klienta z marką, utrzymało się nie tylko do momentu zakupu, ale również przez wiele kolejnych lat. Aby zrealizować ten cel, listwy Mardom Decor muszą być trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia i zachwycać nieskazitelnym wyglądem.

Właśnie dlatego, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby najwyższa jakość produktów była nie tylko obietnicą, ale przede wszystkim faktem.