TER HURNE

Panele laminowane są prawie w całości wykonane z drewna. Dlatego nie zawierają plastiku i szkodliwych składników. Podłoga jest ekologiczna i zdrowa. Do ich produkcji, producent używa drewna pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Panele laminowane ter Hurne pięknie imitują drewno za pomocą fotograficznej warstwy aplikacji pod przezroczystą warstwą ochronną, która sprawia, że powierzchnia jest nie tylko piękna, ale także wytrzymała i odporna na wszelkie sytuacje życia codziennego.

Na estetykę podłogi wpływa także wykończenie fugi, która uwypukla formę na tle całej podłogi. Pojedyncze panele dzięki temu mają idealne połączenie, a co za tym idzie perfekcyjne dopasowanie.

Wyróżniamy 4 kategorie :

  • CLASSIC LINE – klasyczne 
  • GRAND LINE – długie
  • TREND LINE – szerokie
  • HERRINGBONE EDITION – jodełka

Pełna ekspozycja paneli Ter Hurne  jest dostępna w salonie PANEL-POL w Krakowie

ter hurne kraków
ter hurne kraków panel_pol

DLACZEGO PANELE TER HURNE

  • jest antybakteryjny i łatwy w pielęgnacji – rozlane płyny, zwierzęta domowe lub podeszwy butów przynoszą na podłogę różne bakterie. Specjalna obróbka powierzchni nie sprzyja ich rozmnażaniu. To sprawia, że podłoga jest bardziej niż czysta i wolna od patogenów, jeśli wyczyścisz ją jak zwykle.
  • jest trwały – warstwa wierzchnia uszczelniona jest za pomocą wysokogatunkowej żywicy, z którą wiążemy korund. Korund to naturalny minerał z rodziny szafirów. Ma wartość 9 w skali twardości Mohsa. Tylko diament o wartości 10 ma wyższą wartość twardości. Trzy pierwsze kolekcje mają klasę użyteczności 23/32. Jodła – HERRINGBONE EDITION klasyfikuje się na klasę 23/33 – AC5
  • jest wodoodporny – Każda podłoga od czasu do czasu wchodzi w kontakt z wodą lub wilgocią. Panele laminowane posiadają zagęszczoną płytę nośną HDF z dodatkową ochroną źródła. Zapewnia to wystarczająco dużo czasu na reanimację kiedy przez przypadek rozlejemy wodę.
  • idealny na ogrzewanie podłogowe – zarówno wodne jak i elektryczne. Opór cieplny wynosi R ≤ 0,073 m2K/W. Najważniejsze, że masz wybór.
  • z prostym montażem – metodą pływającą SMART CONNECT PRO lub w przypadku jodły SMART CONNECT HB. To dziecinnie proste – zrób to sam i zaoszczędź czas i pieniądze !
  • jest niskoemisyjny, a więc bezpieczna dla środowiska i użytkowników. Składa się jedynie ze sprawdzonych materiałów. Warto wspomnieć, że wysokoemisyjne produkty takie jak niskiej jakości podłogi mogą przyczyniać się do rozwoju i nasilenia różnych chorób takich jak astma, alergia, a nawet autyzmu czy uczucia dekoncentracji i bólu głowy,