PANELE LAMINOWANE I WINYLOWE MEISTER

Przytulny i ciepły dom wymaga solidnych podstaw, dlatego w Meister dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas podłogi zapewniały najwyższą jakość i doskonały design oraz jak najlepiej pełniły swoje funkcje.

MEISTER DESIGN LAMINATE

Wybierając podłogi laminowane Meister wybierasz autentyczny wygląd, trwałość i łatwość obsługi. Wysoki standard jakości podczas procesu produkcji i poczucie stylu podczas projektowania to główne cechy naszych produktów.

Kolekcje LL 250 i LD 250 z odpowiednią grubością 10 mm i 12 mm wraz ze zintegrowanym podkładem dźwiękochłonnym mają szczególnie wysoką i stabilną strukturę produktu (klasa użyteczności 23 | 32). Są wodoodporne przez 24 godziny, jak zdefiniowano w Ameryce Północnej i przez Europejskie Stowarzyszenie Podłóg Laminowanych. To sprawia, że podłogi laminowane z tych kolekcji są idealne dla najwyższych standardów wytrzymałości i trwałości – i oczywiście także w łazience!

Kolekcje LL 200 | LL 150 (S) | LD 150 | LC 150 podłogi laminowane w tych czterech kolekcjach oferują największą możliwą różnorodność wyglądu i formatu o najlepszych właściwościach technicznych: wysokość montażu 8 mm (10 mm ze zintegrowanym podkładem dźwiękochłonnym), klasa użyteczności 23 | 32 do pomieszczeń mieszkalnych intensywnie użytkowanych i obszarów komercyjnych o umiarkowanym użytkowaniu, takich jak butiki i restauracje oraz 4-godzinna wodoodporność. Te podłogi laminowane poradzą sobie ze wszystkim.

Panele Meister Kraków
Panele do łazienki Meister Kraków

MEISTER DESIGN LAMINATE EDITION M6 (jodełka)

Pełna tradycji i atmosfery: jodełka to jeden z najpopularniejszych wzorów układania podłóg – i jest ku temu powód! Jodełka ma wyrafinowany i elegancki wygląd oraz jest niezwykle różnorodna, co czyni ją doskonałą podłogą zarówno do przestronnych wnętrz jak i stosunkowo małych pokoi.

Delikatna elegancja połączona z trwałością układana jest w klasyczny sposób udoskonalony o nowoczesną technologię.

Wysokiej jakości struktura powierzchni i drobny mikropoziom wokół każdej deski sprawia, że ​​podłoga laminowana Edition M6 wygląda wyjątkowo autentycznie i naturalnie. Jednocześnie są równie wytrzymałe tak jak mogą być tylko podłogi laminowane MEISTER:

Specjalna powierzchnia Diamond Pro jest również szczególnie odporna na zarysowania, a nawet na chemikalia, zachowując swój naturalny kolor.

Niewątpliwą zaletą jest montaż. Instalacja jest dziecinnie prosta dzięki opatentowanemu systemowi instalacyjnemu UniZip! Używany jest tylko jeden rodzaj desek, więc nie ma potrzeby wybierania lewej lub prawej deski.

PANELE MEISTER KRAKÓW

Jesteśmy certyfikowanym dealerem firmy Meister w Krakowie. Psiadamy jedną z najwiekszych w Polsce ekspozycje paneli laminowanych, winylowych, lindury oraz drewna niemieckiej firmy Meister. Meister Kraków Panel-pol