KACZKAN Podłogi drewniane – doskonałe w każdej odsłonie

Zapraszamy Cię do świata, w którym liczy się solidna baza z dębowego drewna. Nasze podłogi drewniane wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i twardością, zachwycają wyjątkową urodą oraz perfekcyjnym wykończeniem. To inwestycja, dzięki której stworzysz idealne wnętrza: eleganckie, ciepłe w odbiorze, stylowe, ponadczasowe… dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

INNOWACYJNY SYSYTEM DESKI DWUWARSTWOWEJ „proPARKIET”

ProParkiet to rozwiązanie na miarę nowoczesnego wyposażenia wnętrz ! Dwuwarstwowy materiał łączy trwałość i elegancję najwyższej klasy twardego drewna z łatwością i szybkością bezproblemowego montażu. To doskonałej jakości podłoga drewniana, którą możesz użytkować bezpośrednio po jej ułożeniu – każda klepka jest zabezpieczona i wykończona już na etapie produkcji!

Wierzchnią warstwę proParkietu stanowi szlachetny, dębowy fryz o grubości około 4 mm, a dolną – solidny podkład iglasty lub liściasty. Kilkukrotne lakierowanie lub olejowanie hybrydowe oraz utwardzanie promieniami UV drewnianych elementów gwarantuje maksymalną wytrzymałość i odporność podłogi na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu jej naturalnych walorów estetycznych i użytkowych. Fenomenem proParkietu jest możliwość bezpiecznego i efektywnego stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

KACZKAN – Nasze kolekcje uwydatniają piękno naturalnego drewna

Jednym z najbardziej fascynujących aspektów drewna jest jego naturalne, urzekające piękno, które zasługuje na podkreślenie i wyeksponowanie. Projektując nasze kolekcje podłóg  kładziemy akcent na autentyczną urodę oryginalnych rysunków dębowych desek, podkreślamy niebanalne usłojenie, stylowe przebarwienia i sęki.

Sięgamy wyłącznie po innowacyjne metody wykańczania drewna, by mieć pewność, że oferujemy Ci produkt doskonałej jakości, odpowiednio zabezpieczony, ale jednoznacznie manifestujący to, co najważniejsze – ponadczasową urodą dębowych desek. Wiemy, jak ważną rolę we wnętrzach odgrywa kolor, dlatego oferujemy Ci podłogi w różnych wybarwieniach, które subtelnie podbijają naturalny kolor dębiny i wpadają w najbardziej pożądane odcienie brązów, szarości i bieli.

PODŁOGI KACZKAN KRAKÓW

Firma PANEL-POL jest w Krakowie oficjalnym dystrybutorem firmy KACZKAN. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie aby zapoznać się z całą ofertą firmy Kaczkan. Posiadamy największa w Krakowie ekspozycję firmy Kaczkan.