PANELE PODŁOGOWE JASNE

Panele podłogowe jasne optycznie powiększają pomieszczenie. Sprawiają wrażenie że pokój wygląda na znacznie większy niż on faktycznie jest, dlatego często są polecane przez naszych doradców do pomieszczeń małych czy wąskich.

Jasne panele są uniwersalne ponieważ pasują do wszystkich kolorów ścian. Jeśli jasne panele zestawimy z jasnymi scianam efekt powiększenia optycznego będzie jeszcze większy a w przypadku z ciemnymi scianami sprawi efekt wspaniałego kontrastu.

 

W naszej ofercie posiadamy panele w całej gamie kolorystycznej tj. począwszy od bieli, przez jasne szarości, przez beż aż po brązy.  Większość paneli jasnych imituje drewno tz. posiada wzór usłojenia i strukturę drewna ale mogą być tez panele imitujące beton, płytki podłogowe, czy inne struktury

Jasne panele świetnie nadają się do aranżacji pomieszczeń sprawiając wrażenie że wnętrze wygląda na większe, przestronniejsze a za razem piękne. Panele jasne w odcieniach beżu, brązu o strukturze drewna sprawdzą się we wnętrzach klasycznych natomiast jane panele imitujące np. beton strukturalny bardziej sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, industrialnych.

W ofercie PANEL-POL odnajdziecie Państwo kilkaset jasnych wzorów Paneli podłogowych zarówno laminowanych jak i winylowych.