DRZWI ECLISSE

  • Drzwi przesuwne chowane w ścianę

Gama produktów obejmująca rozwiązania do drzwi przesuwnych, drzwi rozwieranych oraz szafek technicznych charakteryzująca się brakiem konieczności montażu drewnianych wykończeń – ościeżnicy i opasek maskujących. Wybierając produkty z tej linii mamy możliwość uzyskania unikalnego efektu spójności drzwi ze ścianą. Kolekcja Syntesis i drzwi rozwierane to idealne połączenie techniki i designu wynikiem czego jest zaskakujący rezultat estetyczny.

  • Drzwi ukryte

Rozwiązanie umożliwiające zainstalowanie drzwi z ukrytymi zawiasami w aluminiowej ościeżnicy. W zależności od preferencji, drzwi moga być malowane w kolorze ściany, oddając efekt ciągłości ściany poprzez idealne skomponowanie się z nią. Alternatywnie, drzwi mogą być malowane kolorami z palety RAL bądź ozdobione wykończeniami lub nadrukami, według intencji projektanta wnętrz lub inwestora.

  • System naścienny

Systemy przesuwne montowane na zewnątrz ściany. Przydatne w miejscach, gdzie nie ma możliwości ingerencji w istniejącą ścianę. Mechanizm umożliwia płynne i stabilne przesuwanie panelu drzwiowego. Nie wymaga montowania dodatkowej szyny prowadzącej w przejściu.

 

  • Drzwi wewnętrzne

Wszystko co potrzebujesz aby skompletować cały zestaw. Proponujemy Ci szeroki wybór drzwi w różnych kolorach oraz rozmiarach. Wszystko co potrzebujesz aby skompletować cały zestaw: drzwi przesuwne, drzwi szklane przesuwne, drzwi surowe, drzwi rozwierane na zawiasach i drzwi malowane.