METAL-BUD

Firma Metal-Bud jako producent i dystrybutor produktów metalowych znana jest już na polskim i europejskim rynku od 1965 roku. Od początku swojej działalności, która na początku polegała na produkcji prostych elementów metalowych stawiała sobie za cel jakość finalnych produktów i atrakcyjną cenę – dzięki temu przez lata zapracowała sobie na opinię firmy która na pierwszym miejscu stawia swojego klienta – oferując mu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Aktualnie cała działalność wytwórcza i dystrybucyjna firmy Metal-Bud skupiła się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi – na Polskim i Europejskim rynku firma Metal-Bud jest postrzegana jako marka której można zaufać – cały czas przekonują się o tym tysiące sklepów, marketów, hurtowni oraz producentów stolarki otworowej dla których Metal-Bud jest dostawcą akcesoriów drzwiowych.

W ramach uznania starań całego zespołu firmy Metal-bud dostali w 2006 roku nagrodzeni laurem konsumenckiego konkursu jakości “Najlepsze w Polsce” – klienci uznali Metsl-bud i ich produkty za produkty o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Od czasu uhonorowania ich tym prestiżowym laurem jakości Metal-bud  wprowadziła do swojej oferty dziesiątki nowych, atrakcyjnych produktów które dzięki swojej uznanej na rynku jakości zostały dobrze przyjęte przez rynek i cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

METAL-BUD KRAKÓW

Firma PANEL-POL jest dystrybutorem produktów firmy METAL-BUD. Posiadamy w swojej ofercie szeroka game klamek Metal-bud w naszym salonie PANEL-POL w KRAKOWIE.