DRZWI PORTA

Odpowiednio dobrane do stylu domu lub mieszkania drzwi wewnętrzne nie tylko oddzielają od siebie poszczególne pomieszczenia i zapewniają większą prywatność mieszkańcom. Sprawiają także, że przestrzeń nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego wyrazu. Mogą doskonale podkreślać charakter, w jakim zostało urządzone miejsce i być prawdziwą ozdobą pomieszczenia. Podczas wyboru konkretnego wariantu warto wziąć pod uwagę nie tylko design, sposób montażu i cenę skrzydeł, ale także ich trwałość i ponadczasowy wygląd. To gwarancja, że drzwi wewnętrzne będą się świetnie prezentować i pozostaną w doskonałym stanie przez długie lata.

DRZWI PORTA KRAKÓW

W ofercie salonu PANEL-POL posiadamy pełną ofertę drzwi PORTA –  oprócz fachowego doradztwa zapewniamy profesjonalny montaż. Po drzwi PORTA zapraszamy  do PANEL-POL Kraków ul. zakopianska 58a

 

RORZAJE DRZWI WEWNĘTRZNYCH PORTA

W ofercie marki PORTA znajdziesz dziesiątki modnych i ponadczasowych modeli skrzydeł drzwiowych klasycznych, drzwi loftowych, szklanych, w stylu skandynawskim i wielu innych. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do charakteru pomieszczenia. Drzwi okleinowane, wykończone trwałym fornirem lub odpornym na zarysowania i uszkodzenia Lakierem Premium lub Lakierem UV to gwarancja wysokiej jakości koloru niepodatnego na ścieranie i blaknięcie.

Zapewniamy szeroki wybór skrzydeł wewnętrznych do wszystkich rodzajów pomieszczeń – kuchni, salonu, pokoju dziecka, sypialni czy też drzwi łazienkowe. Wykończone laminatem, okleiną syntetyczną, lakierem lub fornirowane – w bogatej ofercie wzorów i kolorów. Od doskonale imitujących naturalne drewno, przez ponadczasowe drzwi białe, skrzydła w kilkudziesięciu kolorach drewna, w odcieniach szarości, aż po antracytowe i czarne drzwi wewnętrzne. Malowane na indywidualne zamówienie w dowolnym kolorze, na przykład miętowym, różowym, żółtym, błękitnym – idealne do sypialni dziecka i nie tylko. Modele gładkie, z intarsjami, ozdobnym frezowaniem, w stylu angielskim, francuskim – do każdego rodzaju, stylu i aranżacji wnętrza.