DRZWI DRE

DRE to jedna z największych polskich firm w branzy drzwiowej. Firma stosuje najlepsze technologie i innowacyjne rozwiązania, ale także stara się o możliwie najszybszą dostawę zamówionych drzwi.

Drzwi DRE to produkty, który nie tylko dobrze wyglądają, ale także sprawnie działają i są dostosowane do konkretnych oczekiwań.

W bogatej ofercie firmy DRE znajdziecie dla siebie drzwi: angielskie, klasyczne, w Stylu loftowym, w stylu nowoczesny, drzwi ukryte, drzwi przesuwne, drzwi szklane  i wiele, wiele innych.

DRZWI DRE KRAKÓW

Drzwi są nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia, ale również ozdobą wnętrza. Wybór odpowiednich drzwi jest bardzo ważny, ponieważ muszą być dopasowane do stylu wnętrza i spełniać nasze wymagania estetyczne i użytkowe. Dlatego w naszej ofercie DRE znaleźć można ponad pięćdziesiąt różnorodnych kolekcje, które można dopasować do wielu wnętrz.

Firma PANEL-POL jest oficjalnym dystrybutorem drzwi DRE. Posiadamy w swojej ofercie pełny zakres drzwi DRE również drzwi z kolekcji Supreme by Krzysztof Miruć.  Jeśli szukacie Państwo drzwi DRE w Krakowie to zapraszamy do PANEL-POL.