BIAŁE DRZWI WEWNĘTRZNE

Moda zmienia się praktycznie non stop, ale sa wzorce klasyczne które nie przemijają. Taki przykładem sa drzwi białe które z powodzeniem od wilu dziesiątek lat są przykladem na ponadczasowość klasyki. Drzwi białe pasuja do wszystkich rodzajów wnętrz, nie zaleznie od wykończenia scian czy podłog. Zaletą tych drzwi jest to że nawet zmieniając wystruj drzwi dalej będą pasować.

W ofercie PANEL-POL posiadamy niezliczoną kombinację producentów, rodzajów, stylów drzwi wewnętrznych białych. W naszej ofercie znajda Państwo takich producentów jak DRE, PORATA, POLSKONE, ASILO, INTERDOOR, BARAŃSKI. Jeśli szukacie białych drzwi wewnetrznych w Krakowie to zapraszamy do salonu PANEL-POL gdzie nasi profesjonali doradcy zaproponuja najelepsze białe drzwi wewnętrzne do Państwa.

DRZWI POKOJOWE BIAŁE

Biel to najbardziej uniwersalny, a przy tym elegancki i ponadczasowy kolor, który nieprzerwanie od lat króluje w aranżacji wnętrz. Pomieszczenia, w których dominują odcienie bieli sprawiają wrażenie bardziej przestronnych i jasnych. Nawet niewielki korytarz i niedoświetlony pokój prezentuje się elegancko i świeżo, gdy prowadzą do niego białe drzwi wewnętrzne. W połączeniu z przeszkleniami, które pozwalają na wpuszczenie do wnętrza dodatkowych promieni światła, ładnie rozjaśniają przestrzeń. Wprowadzają też do niej pozytywną oraz pobudzającą do aktywności energię. Nie dziwi zatem fakt, że białe

drzwi pokojowe to jedna z najchętniej wybieranych propozycji przy urządzaniu własnych czterech ścian. Są nie tylko odporne na zmieniające się trendy, ale przede wszystkim eleganckie i łatwe w dopasowaniu do każdego stylu wnętrzarskiego.