SI APRE

Jest jednym z czołowych przedstawicieli włoskich producentów oraz dystrybutorem klamek, akcesoriów i okuć do drzwi i okien. Produkty  SI APRE charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nieprzeciętym wyglądem estetycznym. Oferują zarówno klamki tradycyjne oraz nowoczesne tworzone zgodnie z najnowszymi trendami panującymi na rynku.

PRODUKCJA SI APRE

Produkcja klamek oraz okuć drzwiowych jest dla nas najważniejsza, dlatego przykładamy szczególną uwagę do całego procesu produkcji. Począwszy od projektu, poprzez wykonanie prototypu, konsultujemy oraz testujemy funkcjonalność nowo powstałego produktu. Aby produkt mógł wejść dalej do masowej produkcyj musi spełniać wszytki wymogi bezpieczeństwa i posiadać wysokie walory estetyczne.

Jakość jest fundamentem każdej marki. Dział techniczny kontroluję produkcję z najwyższą dokładnością, zaczynając od odpowiednich materiałów, wszystkich procesów produkcji, kończąc na finalnym produkcie. Dzięki temu oferujemy produkty o najwyższej jakości.

Ochrona środowiska  ma zasadnicze znaczenie dla jakości życia obecnych i przyszłych pokoleń. Firma SI APRE stara się optymalnie połączyć trwałość produktów z bezpiecznymi procesami  ich wytworzenia. Dlatego ICH polityka bazuje na najnowszych standardach europejskich, na każdym etapie procesów produkcyjnych, poświęcając wile uwagi ochronie i poszanowaniu środowiska naturalnego.

 

SI APRE KRAKÓW

Zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą włoskich producentów klamek w Krakowie. PANEL-POL jest partnerem SI APRE i ich klamki znajdziecie Państwo w naszym salonie. Włoski styl i design godny maestra zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.