PANELE WINYLOWE MODULEO

W naszym salonie oferujemy Państwu panele winylowe marki Moduleo w wersji na klik lub na klej w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.  Co wyróżnia panele winylowe Moduleo nad konkurencję, zapytaliśmy ich i oto ich odpowiedź:

Projektujemy mądrze

Staramy się tworzyć stylowe, sprytne i wysokiej jakości rozwiązania podłogowe, zaprojektowane i wykonane z należytą starannością.

Przekraczamy konwencje

Wychodzimy poza to, co oczywiste i nie ograniczamy się do tradycyjnych kolorów, wzorów, materiałów, kształtów, powierzchni poziomych czy przestrzeni. Odważamy się bawić, łączyć i inspirować możliwościami, aby stworzyć wyjątkowe doświadczenia przestrzenne.

Oferujemy doświadczenia wielozmysłowe

Jesteśmy czymś więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. Akustyka, odbicie, połysk, tekstura, miękkość i ciepło są zoptymalizowane dla Twojego dobrego samopoczucia.

Wytrzymałe podłogi. Mały ślad ekologiczny.

Dla nas zrównoważony rozwój zaczyna się od produkcji naszych podłóg w Belgii, a nie na Dalekim Wschodzie. Możemy więc uważnie obserwować proces produkcji i mieć pełną kontrolę nad wszystkimi surowcami. Ale to dopiero początek historii. Podejmujemy konkretne działania w celu zmniejszenia naszego wpływu na środowisko do 2040 roku. Żadnych pustych stwierdzeń, tylko fakty oparte na nauce.

Moduleo Kraków Panel-pol
Moduleo Kraków Panel-pol

Od projektu do produktu, wykonane w Belgii

Od badań i testów po projektowanie i produkcję, wszystko odbywa się na miejscu. Właśnie tutaj w Belgii. Dlaczego? Dzięki temu możemy kontrolować cały proces produkcji i przesuwać coraz dalej granice naszego kunsztu na każdym jego etapie. To łatwiejsze dla nas, lepsze dla planety i lepsze dla Ciebie. Ponieważ Twoja podłoga winylowa będzie wyglądać dokładnie tak, jak ją sobie wyobraziliśmy. Stworzona na lata. Na czasie. I pasująca do Twojego wyjątkowego stylu życia.

Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia produkcji podłóg winylowych Moduleo zapewnia im niezwykłą żywotność oraz trwałość na zarysowania i innego typu mechaniczne uszkodzenia. Dzięki temu Wasze wnętrza będą się prezentowały pięknie. PANEL-POL Krakow jest autoryzowanym dystrybutorem Modulo Kraków ul. Zakopiańska 58a