PREMIUM FLOOR – LAMINOWANE PANELE PODŁOGOWE

Wiemy, jak ważne dla stworzenia ciepłego i przyjaznego ogniska domowego jest użycie odpowiednich materiałów do wystroju wnętrz. Dlatego z dumą prezentujemy nasze panele podłogowe, które są idealnym sposobem na pokrycie podłogi salonu, sypialni czy kuchni. Nasze produkty cechują się prostym montażem, dzięki czemu mogą być ułożone bez najmniejszego wysiłku. Ich kolory przywodzą na myśl bezpieczeństwo, a naturalne barwy wydobywają pozytywność i optymizm każdego dnia.

 

PANELE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Nasze produkty są wynikiem nieustannych badań rynku konsumenta, dzięki którym stworzyliśmy kolekcję szesnastu wzorów. Na naszej stronie internetowej znaleźć można aranżacje z szerokiego zakresu – od wariantów klasycznych, aż do bardziej nowoczesnych. Pozwala to na dopasowanie wystroju mieszkania do unikatowego stylu każdego z użytkowników proponowanych przez nas rozwiązań.

premium floor kraków
panele podłogowe premium floor

PANELE LAMINOWANE, KTÓRE ZACHWYCĄ KAŻDEGO

Dzięki procesowi laminacji nasze produkty zachowują swój początkowy wygląd oraz są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sama laminacja to proces, który pozytywnie wpływa na wiele parametrów naszych produktów. Tak przygotowane panele są odporne na ścieranie oraz gotowe do stania się częścią domów oraz mieszkań, gdzie, dzięki swoim właściwościom, służyły będą przez wiele lat.

Wszystkie dostępne u nas produkty to również panele do ogrzewania podłogowego, dzięki którym możliwa będzie instalacja oraz korzystanie z metody ogrzewania, która jest coraz częściej stosowana zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej popularność opiera się na relatywnie niskim zużyciu energii oraz możliwości ocieplenia całej powierzchni pomieszczenia, w odróżnieniu od miejscowego ogrzewania metodami tradycyjnymi.

Niezależnie od tego, który z widniejących na naszej stronie internetowej produktów zostanie wybrany, gwarantujemy, iż będzie to idealny wybór dla każdej rodziny. Wierzymy, że podstawą każdego domu lub mieszkania jest odpowiednio dopasowana podłoga, a podejmując współpracę z nami otrzymasz produkty, dzięki którym każdy będzie miał okazję spełnić swoje dekoracyjne marzenia.

Pełna ekspozycja paneli Premium Floor w Krakowie jest dostępna w naszym salonie PANEL-POL.