ASILO

Historia firmy Entra producenta drzwi ASILO sięga już 35 lat. Przez te lata staliśmy się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki otworowej. Entra jest wielokrotnie nagradzanym ekspertem od drzwi. Ich drzwiom przyznano szereg aprobat technicznych, które potwierdzają zdobytą przez Entrę wiedzę. Doświadczenie, które zbierali od lat sprawia, że stale poszerzają swoje portfolio o coraz to nowsze produkty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów

OFERTA FIRMY

Drzwi wewnętrzne, wewnętrzne wejściowe czy zewnętrzne? Nowoczesne czy klasyczne wzornictwo? Drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe. Ościeżnica ukryta, regulowana a może drzwi przesuwne? Drzwi otwierane do wewnątrz pokoju czy do siebie? Niezależnie jakich drzwi szukasz nasza szeroka oferta pozwoli zrealizować indywidualne projekty mieszkaniowe jak i wyposażyć w kompletne systemy drzwiowe, które spełniają wymogi przepisów budowlanych, projekty inwestycyjne.

ASILO KRAKÓW

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjątkowych drzwi ASILO w  Krakowie. Firma PANEL-POL jest oficjalnym dystrybutorem drzwi Asilo w Krakowie, ekspozycje tego producenta znajdziecie w salonie na zakopiańskiej 58a w Krakowie.