Dom jest miejscem, w którym powinno się czuć komfortowo, przytulnie i ciepło. PANELE PODŁOGOWE stanowią element, który wnosi takie odczucia do twojego domu. Nasza podłoga laminowana jest bardzo trwała i zapewnia twojemu domowi ciepło i, w zależności od wzornictwa, powiew elegancji lub wygląd designerski. Na imprezy, przyjęcia lub spotkania z rodziną i przyjaciółmi wokół stołu są doskonałą bazą na każdą okazję!

W ofercie Panel-Pol Kraków znajdą Państwo szeroki wybór paneli laminowanych oraz paneli winylowych LVT. Oferujemy asortyment znanych i cenionych na całym świecie producentów, których produkty cechują się najwyższą jakością, piękną estetyką wykonania oraz precyzją. Głównymi dostawcami paneli dostępnych w PANEL-POL są np.: Villeroy&Boch, MY FLOOR, Balterio, Meister, Swisskrono w tym panele Aurum, Platinium, Ferrum, Tarkett, BerryAlloc, Moduleo, Quick Step, Faus, Kronoorginal, Kaindl, Classen, Weninger, Alloc, Sensa, i inni. Zalety podłóg laminowanych są znaczne: Są one długotrwałe, solidne i sprawiają, że Twój dom zyskuje ciepłą i przyjemną atmosferę.

Oferowane przez nas panele mają dużo zalet m.in.:

  • Czyste i higieniczne. Panele łatwo utrzymać w czystości. Nie wymaga ona szczególnych zabiegów czy konserwacji. Wystarczy zamieść ją miękką szczotką, a zabrudzenia usunąć wilgotną ścierką z dodatkiem delikatnego płynu czyszczącego.
  • Szybki montaż. Panele laminowane to gotowa podłoga, która po ułożeniu nie wymaga cyklinowania czy lakierowania
  • Trwałe. Dzięki trwałej warstwie wierzchniej panele laminowane są odporne na uderzenia, wgniatanie, ścieranie, działanie światła, plamy czy żar papierosa. Dlatego nawet użytkowane przez wiele lat nie tracą swojego pierwotnego wyglądu.
  • Wzornictwo i kolorystyka. Panele laminowane do złudzenia przypominają naturalne materiały i czasami aż trudno odróżnić, czy jest to oryginał, czy laminowana imitacja.
  • Antyalergiczne. Kurz nie ma się gdzie schować.
  • Przewodzą ciepło. Odpowiednie dla podpodłogowych systemów ogrzewania ciepłą wodą

Podłoga to element wyposażenia, który w przeciwieństwie do mebli, dywanu czy firanek, pozostaje z nami na lata. Warto więc dobrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania estetyczne i jednocześnie zapewni komfort i wygodę użytkowników wnętrza.

Panele podłogowe to znakomity wybór. Panele różnią się budową, sposobem zabezpieczenia i wytrzymałością na ścieranie, gęstością, zamkami. Ważne jest dobranie odpowiednich paneli do każdego pomieszczenia w czym profesjonalnie pomogą Ci nasi konsultanci.

Wszystkie Panele podłogowe zakupione u nas objęte są naszą promocją na MONTAŻ GRATIS – czyli montujemy je za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów !

panele z montażem gratis na terenie miasta Kraków